EΚΔΗΛΩΣΕΙΣ

ΤΕΛΕΤΗ ΑΝΑΓΟΡΕΥΣΗΣ ΤΟΥ ΟΜΟΤΙΜΟΥ ΚΑΘΗΓΗΤΗ ΟΔΥΣΣΕΑ-ΙΩΑΝΝΗ ΖΩΡΑ ΣΕ ΕΠΙΤΙΜΟ ΔΙΔΑΚΤΟΡΑ ΤΟΥ ΤΜΗΜΑΤΟΣ ΙΑΤΡΙΚΗΣ

Wednesday 01 Μαρτίου 2023

Ενημέρωση 27/03/2023 11:50

Αναβολή της τελετής Αναγόρευσης του Ομότιμου Καθηγητή Οδυσσέα Ζώρα

Η τελετή Αναγόρευσης (28/3) σε Επίτιμο Διδάκτορα της Ιατρικής Σχολής του Εθνικού και Καποδιστριακού Πανεπιστημίου Αθηνών του Γενικού Γραμματέα Ανώτατης Εκπαίδευσης, Ομότιμου Καθηγητή Οδυσσέα Ζώρα, δεν θα πραγματοποιηθεί. Το επόμενο διάστημα θα ανακοινωθεί νέα ημερομηνία της τελετής αναγόρευσης.

Ακολουθεί η πρόσκληση για την τελετή αναγόρευσης του Ομότιμου Καθηγητή της  Ιατρικής Σχολής του Πανεπιστημίου Κρήτης, Γενικού Γραμματέα Ανώτατης Εκπαίδευσης του Υπουργείου Παιδείας και  Θρησκευμάτων, κυρίου Οδυσσέα-Ιωάννη Ζώρα  σε επίτιμο διδάκτορα του Τμήματος Ιατρικής της Σχολής Επιστημών Υγείας του Πανεπιστημίου Αθηνών.

Η τελετή της αναγόρευσης θα πραγματοποιηθεί στη Μεγάλη Αίθουσα του Πανεπιστημίου Αθηνών (κεντρικό κτήριο, Πανεπιστημίου 30) την Τετάρτη, 1 Μαρτίου 2023 και ώρα 19.00.