Ο ΠΡΟΕΔΡΟΣ ΤΟΥ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ ΚΟΛΛΕΓΙΟΥ ΤΟΥ ΤΙΜΙΟΥ ΣΤΑΥΡΟΥ (HELLENIC COLLEGE HOLY CROSS) ΤΗΣ ΒΟΣΤΩΝΗΣ ΣΤΗ ΘΕΟΛΟΓΙΚΗ ΣΧΟΛΗ ΤΟΥ ΕΚΠΑ

Tuesday 31 Μαΐου 2022
Ο Πρόεδρος του Ελληνικού Κολλεγίου του Τιμίου Σταυρού (Hellenic College Holy Cross) της Βοστώνης στη Θεολογική Σχολή του ΕΚΠΑ

ΔΕΛΤΙΟ ΤΥΠΟΥ

Τον Πρόεδρο του Ελληνικού Κολλεγίου του Τιμίου Σταυρού (Hellenic College Holy Cross) της Βοστώνης υποδέχθηκε σήμερα 31-5-2022 στο γραφείο του στη Θεολογική Σχολή του ΕΚΠΑ, ο Κοσμήτορας Αν. Καθηγητής κ. Χρήστος Καραγιάννης, πλαισιωμένος από τα μέλη της Επιτροπής Διεθνών Σχέσεων της Κοσμητείας, την Καθηγήτρια κ. Κίρκη Κεφαλέα και τον Επίκ. Καθηγητή π. Αρίσταρχο Γκρέκα. Αντικείμενο της ωριαίας συνάντησης, η οποία διεξήχθη σε εξαιρετικό κλίμα, ήταν η ενίσχυση των σχέσεων των δύο εκπαιδευτικών μονάδων με αφετηρία την υπογραφή ενός μνημονίου συνεργασίας.

Εκ της Κοσμητείας
της Θεολογικής Σχολής